500₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
Mutfak Tavsiyeleri

Mutfağınıza Tavsiyelerimiz

Mutfağınıza Tavsiyelerimiz

 

Evde oturma odası kadar hatta belki oturma odasından bile daha fazla mutfakta zaman geçirenlere harika modern mutfak dekorasyon fikirleri hazırladık.

Burada amaç sadece mutfakları şık ve estetik göstermek değil. Aynı zamanda kullanışlı, fonksiyonel eşyalar ile donatılmış gereksiz kalabalık ile kafa karıştırmayan mutfak tasarımı ortaya çıkarmak.

Çünkü aslında modern dekorasyon fikirleri ile ön plana çıkan düşünce estetikten ziyade kullanışlılık. Tıpkı kıyafetlerde olduğu gibi. Eski dönem filmlerine baktığımızda inanılmaz şık kıyafetler görüyoruz. Kat kat korselerin üzerinde bilmem kaç katlı etekler, iç eteklikler onun yanında eteği kabarık gösterecek aparatlar.

Bunların dışında aşırı büyük ve gösterişli şapkalar ve eldivenler. Modern zaman kıyafetlerine baktığımızda ise kot pantolon ve tişörtün ötesinde pek de tasarım yok. Her şey ne kadar şıklaştırılmaya çalışılsa da temel amaç pratik ve kullanışlı olması. Malum zaman çok kıymetli ve kimsenin detaylarla kaybedecek zamanı yok.

İlk tavsiye edeceğimiz edeceğimiz ürünümüz Korkmaz Castron tost makinesidir bu ürünümüz hem şık hem de modern tasarımı gözler önüne seriyor. Bu ürün hem tasarım olarak şık hem de modern görüntüsü olarak mutfağınızı şıklaştırmaya yetiyor.

Resimlerde de görüldüğü üzere birden fazla fonksiyonu ile hem tost makinesi hem de ızgara olarak kullanma seçenekleri ile mutfağınızda daha az yer kaplamasını sağlıyor.

Evinizde hem dumansız hem de lezzetli ızgara ve tostlar yapabilirsiniz bu sayede bu ürün sayesinde ve birbirinden şık renk seçenekleri ile mutfağınıza uyum sağlar.

 

 

Sıradaki ürünümüz ise aynı anda birden çok ürünün ihtiyacını kaldırıp tek ürüne düşürmeye yarıyor. Daha önceden el blender, mikser, mutfak robotu ve rondo hepsi tek bir ürün içinde bu sayede daha az yer kaplayarak mutfağınızdaki görüntü kirliliği azalacaktır. 

Yukarda gördüğünüz ürünlerin hepsi hem çok fazla yer kaplaması hem de tasarım olarak göze hoş gelmemesi sebebi ile yeni tasarım ürünleri tavsiye ederiz burada size tavsiye edeceğimiz ürün ise Fakir Mr Cheff Quadro Blender setleri.

Görmüş olduğunuz ürün bir çok ürünün yerini alarak hem yer hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0
0