500₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Hakkımızda

Hakkımızda

Atılım Alışveriş Merkezleri

Atılım Alışveriş Merkezleri Müşterilerine en iyi yaşam standardını oluşturmak için çalışan ve bu doğrultuda yüksek marka kalitesi ve dinamik insan kaynağı ile hizmet vermektedir. Sektörün öncülerinden biri olarak müşterilerimize en iyi yaşam standardını oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Mağazalarımızda yaşamın tüm renklerini bulabilir, seçilmiş ürünlere dokunabilirsiniz. Binlerce ürün ve ilham verici tasarımlar ile yaşam alanınızı oluşturabilirsiniz. Dört şube ile müşterilerine eşsiz ve güvenli alışveriş deneyimi sunmaktadır. 2000 yılında İstanbul’un Bağcılar ilçesinde 750 m² alana sahip bir çeyiz mağazası olarak faaliyete başlamıştır. Zaman içerisinde her geçen gün ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Bu ürün süreç içerisinde Bağcılar halkının da Atılım markasını benimsemesi ile daha hızlı bir gelişim sağlamıştır. Bu gelişimin ana kaynağını güven oluşturmuştur. 2005 yılında İstanbul’un Bağcılar’da 3000 m²  alana sahip bir mağazaya sahip Olmuştur. Bu sayede daha fazla ürün çeşitliliği ile müşterilere hizmet etmeye devam etmiştir. 2013 yılında Bağcılar Parseller semtinde bölgenin en büyük Showroom mağazasını açmıştır. Toplamda 6 kat ve 5500 m²  ile hizmetine devam etmektedir. 2015 yılına gelindiğinde ise yoğun talep üzerine Bahçelievler ilçesinde 2000 m² büyüklüğünde üçüncü şubesini açmıştır. Her geçen gün daha iyi bir hizmet ve daha mutlu müşteri sloganı ile kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden kaliteye önem veren ve profesyonel kadrosu ile hizmet veren Atılım Alışveriş Merkezleri geçen 20 yılı aşkın süreyle sektörün en iyileri arasında yerini almıştır.

Atılım olarak şu anda ise size “sizin olan zamanı geri vermeyi teklif ediyoruz” sloganı ile bugün internete bağlanabilen her yerden alışveriş yapabilme imkânı sağlayabilmek için buradayız buradan klasik alışveriş tarzında değiştirip nasıl ki mağazalarımıza gelip senetle alışveriş yapılıyorsa artık İstanbul içinde evinizden çıkmadan alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz.

#EvinizeYeniAtılım sloganı ile alanında ulusal bir marka olma yolunda hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Modern hayatı şekillendiren ve insan hayatını kolaylaştıran sürekli değişen ve gelişen teknoloji takibinin öncüsü olmaya devam edeceğiz.

0
0